bekarlık sultanlık

blockman
Kimine göre evet. Ama ben hayır diyorum. Çünkü aile kurmak çok güzel. Tartışma yada büyük boyutta kavgalar olsada bence tatlı bir tadı var aile olmanın. Bazen yokluk bazen çok varlık olur ama birbirine kenetlenirsin. Hele birde meyvesi varsa deymeyin keyfine.

morro
Tamam daha rahat olabilirsin fakat bu evlilikteki olaylar sıkıntılarda ayrı bir güzel bence mesela çocuk artık bir amacınız var o çocuğu büyütmek felan ama evlilik cidden zor bir iş bekarlık rahatlıktır
yakuko
Hiç evlenmemiş birisi için belki öyledir ama evli ve çocuklu birisi için özellikle eşinden ve çocuğundan kalmak çok zor. Afedersiniz malak gibi yatıyorsun yada kendini işine gücüne veriyorsun. Sanki zaman geçmiyor hasretlikte kalınca insan.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun