ben aşılandım maskesi

mepola


Türkiyenin turizm tanıtım videosunda personellerin ben aşılandım maskesi takmasına ne diyorsunuz arkadaşlar? Bence tam anlamı ile bir aşağılanma örneği. Aşılarım tam hav hav modelinde göstermişler çalışanları ayıptır yahu...
tatlimandalina
Sorunun ne olduğunu ben anlamadım şahsen, sonuçta amaç Turizm reklamı yapmak değil mi? Reklamın iyisi kötüsü olmaz derler ben aşılandı maskeleri de bence doğru bir hamle olmuş. gavurlar bunu görüp ülkemizde gelecekse ve turizme katkısı olacaksa o kadar da kötü bir şey sayılmaz.
kelekci
Zaytung var mı hala ya? Ben onu alkışlarşa yaşıyorum internet sitesi gibi mazi olsu sanıyordum. Eskiden güzeldi ama çok uzun yıllar oldu hiç görmemiştim sosyal medyada yada başka bir yerde. Arada bir girip bakayım eski tadı tuzu var mı diye bari.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun