benzin ve motorine yine zam

danisman
Bu gece yarısından itibaren geçerli olacak şekilde benzine 1 lira 61 kuruş, motorine 1 lira 51 kuruş zam yapıldı. İnsanların içerisinde bulundukları olumsuz durum yetmiyormuş gibi bir de bunu üzerine akaryakıta gelen zamlar da iyice tuzu biberi oldu sürecin. Düşünsenize insanlar canını kurtarmak için kaçıp duruyor. Resmen benzin ve motorine gelen zamlarla adeta insanların kaçışlarının önüne geçiliyor ve insanların ateş çemberi içinde kalınmasına sebebiyet veriliyor.
dolphin
Bir yerden sonra bu halka müstahaktır demeye başladım ancak suçsuz insanların da sıkıntı yaşadığını hatırladıktan sonra afedersiniz sap gibi ortada kaldığım durumdur. Allah sonumuz hayretsin.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun