beşiktaş şampiyon

mrbapan
Beşiktaş üç yıllık aradan sonra tekrar şampiyon oldu. Tüm Beşiktaşlı arkadaşları tebrik ediyorum. Geçen hafta Fenerbahçe altıntepside resmen kendine sunulmuş olan fırsatı tepti ve Beşiktaş'ın ekmeğine yağ sürdü. Beşiktaş'ta hata yapmadı bir ara Galatasaray maçlar devam ederken lider konumuna geldi, ama Beşiktaş galibiyeti getiren golü ile şampiyonlığu kucakladı.
celikci


Dünya üzerinde son maçta şampiyonluğu veren çok hastayla takım vardır. Fenerbahçe bunu defalarca başardı ve taraftarlarına büyük travmalar yaşattı. Beşiktaş düşmedi aynı hatayı son haftayı lider girdi ve lider bitirdi. Şampiyonluk paylaşımları çok güzel olmuş şuraya bırakalım. İki yıl Galatasaray ve bir yıl Başakşehir'den sonra Beşiktaş tekrar şampiyon!
helldorado


Sergen Yalçın maçtan sonra gözyaşlarını tutamamış. Gerçekten seviliyorsun sergen Yalçın, halkın kalbine taht kurmuş bir kişiliksin. Futbolcu olarak ve teknik direktör olarak şampiyonluk görmek muazzam bir başarı.
bozkurtt
Beşiktaşı tebrik ederim şampiyon oldular bence hakettiler bu sene en iyi futbolu beşiktaş oynuyordu sergen yalçın cok büyük bir iş başardı o kadro ile şampiyon olmak kolay is değildi helal olsun tebrik ederim beşiktaş taraftarına hayırlı olsun İnşallah şampiyonlar liginde ülkemizi em iyi şekilde temsil ederler başarılı olurlar

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun