beşiktaş sporting lizbon maçı

celikci
Beşiktaş'ın şampiyonlar Ligi'ndeki rakipleri belli olduğu zaman bu gruptan çıkabilir belki diye hayal kurmuştum. Gelinen noktada Sporting karşısında ilk yarıyı 3-1 mağlup bitirdiler. Belki ofsayt diye iptal edilen gol olmazsa ve soyunma odasına üç ikilik mağlubiyetle gitseler ikinci yarı biraz daha keyifli olabilirdi. İnşallah güzel futbolla ikinci yarı biraz daha kendini gösterir çocuklar. şampiyonlar Ligi sonuçta birkaç futbolcuyu parlatıp satsalar o bile ker kardır bu saatten sonra.
yesils
ikinci yarıda pek farklı bir şey olmadı sporting bir gol daha attı dörtledi öyle bitti. Ama Beşiktaş'a da fazla bir suç bulmuyorum karşıdaki rakibin yıllardır Avrupa tecrübesi var adamlar oynuyorlar yani takır takır. inşallah gün gelecek bizim takılarımızla bu seviyeye ayak uydurabilecekler. yıllardır bekliyoruz bakalım ömrümüz yeter mi görmeye bilinmez.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun