beşiktaş'ın hatayspor'u 7-0 yenmesi

celikci


En medeni insanı bile oha, yok artık diyebileceği hadisedir. Beşiktaş'ın maç sonu paylaşımı da haklı bir gurur olmakla birlikte alaycılığı ile dikkat çekmektedir. Sanırım kimse beklemiyordu böyle farklı bir mücadele. Beşiktaş iyice şampiyonluk yolunda işi şova dönüştürüyor, rakiplerini psikolojik olarak ezdi bu galibiyetle. Bu takım bu inançla puan kaybetmez dedirtti.
yesils
İlk 11'lerde beşiktaş ve hatayspor'un 1 kişi hariç tamamen yabancı oyuncu ile sahaya çıktığı ve Türk oyuncuların yedek beklediği mücadeledir. Aslında tek bir türk oyuncu da olmasa 7-0'dan çok daha ilginç bir anekdot ile tarihe kazınabilirmiş. Skorda tarihi tabi beşiktaş şampiyon oldu diyebiliriz artık tebrik ediyorum.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun