beyaz kaplan

incio

The White Tiger orjinal isimli beyaz kaplan filmi 22 Ocak tarihinde Netflix platformunda gösterime girecektir. filmin senaristi ve yönetmen koltuğunda oturan ismi Ramin Bahrani. Birbirinde ünlü oyuncu kadrosunda Adarsh Gourav, Rajkummar Rao, Priyanka Chopra Jonas ve Mahesh Manjrekar yer alıyor. Dram filmi olan Beyaz Kaplan'ın konusu gelirsek arkadaşlar Hintli bir sürücünün fakirlikten kurtulmak için gösterdiği çabayı ekranlara yansıtıyor. Seyirlik filmlerden biri olacak gibi görünüyor; cuma sineması için aklımda.
divagar
Aslında hint ve kore filmleri saklı bir cennet gibi sinema tutkunları için. İzleyecek birşey kalmadı herşeyi izledim diyen bir insan henüz kore yada hint filmlerini izlemediyse bence var olan yapımların en az yüzde 20'sini izlememiş demektir bence.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun