bir ilişkinin bitme sebepleri

farmasiyen
İlişkiye göre değişiklik gösteren faktörler bütünüdür. Parasızlık, bir tarafın kısır olması, cinsel sorunlar, ailelerin anlaşamaması, eğitim, kariyer veya yurt dışı planları, aldatmak vb. bunlar arasında sayılabilir. Eğer kişi kafasında bitirmişse doların yükselişini bile bahane eder. Bazen kişi hiçbir sebep yokken ayrılmak ister. Sıkıldığını, eskisi gibi heyecan duyamadığını anlar. Aslında sevmediğini fark eder. Çünkü gerçek aşk durdukça bayatlayan, çürüyen bir şey değildir. Bilakis zamanla daha da tazelenmesi gerekir. Bir müddet sonra ikisinden biri vazgeçiyorsa o zaten hiç ona ait olmamış ve kendisi de onu sahiplenmemiş demektir.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun