boğaç aksoy

cerman
Bogac aksoy onceden maltepe sporda forma giyen ve sonrda arkasokaklar filminde uzun bi zaman oynayan oyuncu daha sonra yasadigi rahatsizliktan dolayi filmden ayrilma karari aldi ve simdilerde lenf kanseriyle mucadele eden oyuncu bir an once sagligina kavusma umidini yasiyor ve insallahta baska projelerde yer alir. Ve biran once sagligina kavusur.
tatlimandalina
Çok üzüldü bu habere. İnşallah Allah gençliğine bağışlar da iyileşir biran evvel. Kanser çağımızın illet pislik hastalığı birçok sevdiginizi kopardı bizden. Bir çok bu yaştaki insana acımadı inşallah bu kardeşimize acır biran önce eski sağlığına kavuşur.
bozkurtt
bogac aksoy arka sokaklar filminde uzun bi zaman oynayan oyuncu daha sonra yasadigi rahatsizliktan dolayi filmden ayrilma karari aldi ve simdilerde lenf kanseriyle mucadele eden oyuncu bir an once sagligina kavusma umidini yasiyor ve insallahta baska projelerde yer alir. ve biran once sagligina kavusur.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun