btcturk hacklendi iddiası

eski defterler
YemekSepeti, Thodex, BTCTurk...

@pokemouuz kullanıcı adlı Twitter kullanıcısı, BTCTürk'ten kullanıcı verilerinin sızdırıldığına ve bir hacker forumunda satışa çıkarıldığına dair bir paylaşım yaptı. Sızdırılan veriler arasında Ad Soyad, E-Posta, Doğum Tarihi, Telefon Numarası, Açık Adres, iP Adresi ve diğer kimlik bilgilerinin bulunduğu belirtiliyor. Kaynak bilgiye tıklayınız.
yakamozcu
btcturk hacklenmesi çok zor. ama her ihtimale karşı tedbirli olmakta fayda var. Bitcoin de elon musk bir twit atıyor coin ya yükseliyor yada düşüyor çok alakasız şeyler oluyor anlamak zor. Para her zaman balinalara kalıyor. Üyelik de güvenliğiniz için sms doğrulaması vede google f2a doğrulasını açmanızda fayda var bu arada.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun