camdaki kız

nobita
Gülseren Buğdaycıoğlunun eserleri dizilesmeye devam ediyor. Aslında evet ülkede ağlamayı çok seviyoruz ama iyi izlenecek şeylerede ihtiyacımız yok değil. Camdaki kız daha çok taze bir dizi başrollerinde Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifloglu yer alıyor. Kanal d ekranlarında izleyeceğimiz bu dizi oldukça çok konuşulacak.
terabap
Hem kınıyorum hayat zaten yeterince acı birde bunları izlemeye ne gerek var diye ama bir yandan da izlemeden duramıyorum. Şuan yayımda olan masumlar apartmanı ve kırmızı oda dizileri içinde öyle oyuncu kadrosu varki gel izle diyor yapım zorla sanki. Tebrik etmek düşüyor bizede helal olsun valla.
ankit
Ben merakla bekliyorum valla bu diziyi. Zaten Burcu Biricik hayranı bir kişiyim. Neredeyse hiç bir çalışmasını kaçırmadım. Bu dizi umarım ailecek izleyebileceğimiz bir dizi olur.
subham
Dün akşam izledik. İyi hoş ta çekim kalitesi berbattı. Sürekli bir zoom. Kamera geçişleri hızlı kör olacaktık izlerken. Ama Çarşamba günü aynı durumu doğduğun ev kaderindir dizisindede fark ettik.
dorukisrak
Bu nedir arkadaş insanın hayata bakışı değişiyor bu diziden sonra. Kabus bir anne hep çekingen bir genç kız. Arada kalmış bir baba. Acayip gergin bir dizi. Yani izlemeyi bıraksam diyorum bırakamıyorumda.
cordelia
gülseren budayıcıoğlu'nun aynı adlı kitabını gerçekten severek okumuştum fakat kadının yazdığı kitaplar dizileştirilirken içerisine bol bol psikolojik şiddet ekleniyor, kitaplarında işlenen normal hikâyeler full drama bağlanarak yayınlanıyor. yapılan şey tam olarak ajitasyon duygusu oluşturarak reyting kazanmak. ülkede her gün sayısız şiddet, acı hayat hikâyeleri duyuyorken daha fazlasına ihtiyaç yok bence.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun