camdaki kız dizisi spoiler

farmasiyen
camdaki kız hakkında çok özel tüyoları paylaşmak istediğim başlık. önemli uyarı: spoiler yemekten hoşlanmayanlar için yan etki yapabilir! dizinin tadı kaçsın diye değil, daha çok tadı çıksın ve daha bölümler yayınlanmadan önce her şeyi siz bilip insanlara hava atın, onlara spoiler vererek bu döngüyü devam ettirin diye eski defterler'in hizmetine sunduğum bu başlıktan çok şey öğreneceksiniz!

hayat şarkısının hülyâ'sı olan burcu biricik bu diziyi izlememdeki asıl sebep. gerçi 'şefff!' diyen, filiz ve hülyâ'nın baş belâsı mahir'i burada görmemek bizi biraz hayal kırıklığına uğratmış olsa da, önemli değil. camdaki kız oyuncuları, camdaki kız kimler oynuyor, camdaki kız oyuncu kadrosu diye gerçekleştireceğiniz arama sorguları sizi haber sitelerine yönlendirecek ve spam anahtar kelimelerle dolu saçma sapan yazılara mâruz bırakacaktır. oyuncu kadrosunu herkes gördüğüne göre bundan bahsetmek anlamsızdır. şimdi okuyacaklarınız camdaki kız'ın enteresan hikâyesidir. (bu arada, netflix'te çıkacak 'penceredeki kadın' filmini de hatırlamamak imkânsız. insan 'ya biraz doğal olun, orijinal bir şeyler bulun ya' demekten kendini alamıyor. ben de 'vitrindeki erkek' diye dizi yapayım da tam olsun bâri!!!)

nâlân, güzeller güzeli, işinde gücünde bir kızdır. ancak çocukluğundan beri ona âdeta işkence çektiren bir annesi vardır. ergenliğe girdikten sonra nâlân'a sürekli korse taktırmış, onu gizli gizli çıkarması veya başka birinegöstermesi hâlinde 'sana dünyayı dar ederim, benim ve babanın yüzünü bir daha göremezsin, kendimi öldürürüm' diye tehditler savurmuştur. hatta kızını okulda sinsi sinsi takip etmiş, bir gün korsesini çıkardığını ve takabilmek için başka bir arkadaşından yardım istediğini görünce herkesin içinde evire çevire dövmüştür. bu da nâlân'da travma meydana getirmiştir. kız, aradan kaç yıl geçse de onu unutamamıştır. buna rağmen 'annem de annem, annem de annem' demekte, onun sözünden çıkmamaktadır.

diğer tarafta sedat koroğlu zengin, şımarık, her türk dizisinin olmazsa olmaz karakter tiplemesidir. varlıklı fakat cimri bir babası vardır. öyle ki babası evinde çalıştırdığı adamlardan birine çöpleri karıştırmasını emretmekte, ne kadar tuvalet kağıdı, ne kadar yemek atılmış; gramajına kadar hesaplattırmaktadır!

sedat canan isimli evli bir kadına âşıktır. ancak yolu nâlân ile kesişecek ve onunla evlenecektir. bu evlilik zavallı nâlân için bir masalın değil kâbusun başlangıcı olacaktır.

gelelim spoiler ziyafetimize:

1- nâlân'ın annesi feride, onun annesi değil. babası da onun babası değil. aslında onlar nâlân'ın anneannesi ve dedesi. nâlân'ın annesi, erkek kardeşinin tecâvüzüne uğramış. yani nâlân, öz dayısının çocuğu! nâlân'ın annesi ölmüş ve bakımını anneannesi ile dedesi üstlenmiş. ancak anneannesi ona her baktığında bu olayı hatırlıyor ve aynı şey nâlân'ın da başına gelmesin diye, onun kadınlığına kilit vurmak istiyor. bu yüzden küçüklükten itibaren korse taktırıyor, evlenmeden kimsenin kendisine dokunmasına izin vermemesi gerektiği konusunda her gün sıkı sıkı tembihliyor. nâlân bunu, dedesi öldükten sonra öğrenecek.

2- nâlân ile sedat 8 yılevli kaldıktan sonra boşanacaklar. nâlân hayri adında, evli ve 3 çocuk babası biriyle yıllarca ilişki yaşayacak. ama hayri de bunu terk etmek isteyince bizim nâlân'da ipler iyice kopacak.

(Devamını merak edenler yorum yapsınlar sayımızı bilelim!) :)
yakuko
Anlamadığım neden spoiler verilirki? Evet tamam dizi gerçek bir hayat hikayesi yayınlanmış kitabı da mevcut okumuşta olabilir bir çok insan ama genede konuşmasanızda bizde keyifle izlesek. Zaten oldum olası sevmemişimdir spoiler verenleri.
mrbapan
Zaten hayatımız oldukça sıkıcı ve normal spoiler vererek ele ne geçebilir? Bırakın keyifli keyifli izleyelim bari şu dizileri. Hayatımız yeme ve içmeden ibaret olmuşken birde böyle muhabbetlere girmesek ne iyi olur.
birsinema
Bırakın da izleyelim. Keyif alalım.Zaten bu virüs belasından gezdigimiz gördüğümüz alan sınırlı. Bir televizyon keyfimiz var onuda mahfetmesek. Diziyi severek izliyor ve kaliteli buluyorum. Oyunculuklar deseniz muhteşem. Umarım yeni sezonda bomba gibi olur.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun