cimri patron

helldorado
Aramızda patronu yada daha doğru tabirle işvereni cimri olan varmı arkadaşlar? Evet belli ücrete çalışılır bir yerde dükkan kurum her neyse. Ama bir suyu bir çayı da evden taşımak normal olmaz. Ben böyle kurumlarda çalışanları duydum hatta bende bir süre çay vermekten aciz bir yerde çalıştım. Öğle yemeği vermediler sıraya girdim kantinde,su vermediler evden taşıdım. Şimdi düşünüyorum da vicdan apayrı birşey.
cihan
Cimri olan bir patronla is yurutmek cok zordur onunla asla gecim olmaz yedigin her lokmada gozu olur her yaptigin harcamada cemkirir cimrilik onunda calisaninda basina bela olur.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun