coronavirus

tatlimandalina
Geçen yıl marttan beri günlük vakaları takip ederken hemde nasıl bir merakla farkettim ki 1 2 haftadır aklıma bile gelmiyor. Hayatımızda hiç olmamış gibi ne ilginç değil mi? Ne değişti hiç bişey. Şahsen 30 lu yaşlar arasında yer aldığımdan daha aşım bile yok. Neyin kafasındaysam.
uyaradam
Bunca yıldır yaşanan bence en en en korkulması gereken ama insanların görmediği için korkmadığı virüs çeşidi. Sadece kendini düşünen bencil insanların birbirine temas etmesi sonucu acaba günde kaç insanımız daha oluyor bu bencillik bana göre adam öldürmekle aynı kategori çünkü bile isteye yapılıyor...
birsinema
Bugün çok üzücü bir haber aldım kuzenimin nişanlısı malesef koronavirüs olmuş sonrasinda zatürreye dönmüş ve hayata gözlerini yummuş. Daha çok genç 35 yaşında bir genç. Bu işin genci yaşlısı yok arkadaşlar her gün ne yuvalara ateş düşüyor kimbilir.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun