dede

kedici
arkadaşım geç otur bakalım şöyle karşıma. çekinme, çekinme gel şöyle bakayım.
heeh, oldu şimdi.
bak dinle beni. bir kızı etkilemek istiyorsan bir defa ondan daha çok şey bildiğini kanıtlayacaksın. o yüzden de bildiğin mecralarda yüzeceksin. tabi gidip de kızla bundesliga'dan tartışmalı maç pozisyonlarını kritize et demiyorum. bu birç
ikincisi msn, telefon gibi araçlardan uzak duracaksın. bir hatunun gözünün içine bakmaz, yattığın yerden tavana bakarak konuşursan onu kırarsın da, üzersin de. yüzyüze görüş, hem özlersiniz birbirinizi. öyle çok sık iletişime girip de sıkma, ilgiye boğma. ama kendini sahipsiz de hissetmesin.
daha çok hangi konuların onu eğlendirdiğini öğren ve konuşmadan önce küçük bir kaç araştırma yap. eğer sen girizgah yaparsan o zaten senden lafı almak ve çene çalmak için heyecanlanmaya başlayacaktır.
berhudar ol evladım, selamlar...
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun