diploma

ne isyan ne pes savasciSevgili Ata'm, siz öyleydiniz ve ahlaksızlığa da pirim vermezdiniz! Fakat devir değişti kurban olduğum.. Sahte diploma ile vekil, danışman yetmedi kamu bankasının yönetimine de atıyoruz ki, 3 - 5 yerden kallavi maaş alsınlar.
Hatta diplomasız makamlarımız da var Ata'm..
Ata'm mesela büyükelçilerimizi bi görsen bizi sopayla kovalarsın, içlerinde makaracısı, rüşvetçisi hatta Amerikan vatandaşı olanı bile var.!
Hani biz sana ''Atam sen rahat uyu biz nöbetteyiz'' falan diyoruz ya! Hiç inanma kurban olduğum hepsi yalan sevgili Ata'm, bizden bi cacık olmaz biz de topyekun salağa yatarak başka bir ahlaksızlık durumundayız.
Hani o 7 düvele karşın verilen milli mücadeleler, Kurtuluş savaşı, Çanakkale destanı falan var ya.! hah işte seni rahatsız etmemek için onlardan da senin ilişkini kestik Ata'm. Bilesin.!
Sen uyanmayasın diye Diyanet de dualarda seni zikretmiyor.
Yeri gelmişken kurban olduğum, sen Bandırma vapurunda var mıydın? Özür özür özür dilerim Ata'm. Hani belki bi dahaki sene senin için vapurda da yoktu diye yazabilirler Canım Mustafa Kemal Atatürk'üm ondan ötürü.
Orman Çiftliği mi Ata'm.!
Onun epey bi bölümüne, itibar Külliyesi yaptık, geri kalanını Amerikalılara kakaladık.. Az biraz kaldıysa onu da Emir verirler KATAR'ız birilerine. Sen rahat uyu Ata'm.
,

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun