donald trump diye fake hesabın twitter mesajını yayınlaması

nobita
Gerçekten çok komik bir hadise. Yapan sıradan bir yerel kanal olsa hadi neyse diyeceğim de. Koskoca a haber'sin sen arkadaş. Dünde Trt haber'di yanlış hatırlamıyorsam "Azerbaycan Sivilleri Vuruyor" diye yanlışlıkla skandal bir manşet atmıştı. Tamam insanlık hali olurda gerçekten dikkat edilmesi gereken hadiseler bunlar. Haberi sattırmak olmamalı amaç, gerçek ve araştırmacı habercilik anlayışına ne oldu ?
ahmetbeyler
O değilde sanırım trump kabullenmiş yenilgiyi. Kesin bir olaylar döndü bence. Biden ingiliz atı gibi son düzlükte 2 kritik eyalette daha sollamış trump'ı. Yeni başkan biden açıklaması her an gelebilir diye bekliyorum.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun