e-devlet sosyal yardım

doghan
Turike ve tum dunya genelince hayatin felc oldugu bu donemde insanlar eve kapanmaktan dolayi bazi maddi sıkintilarla yuz yuze kalmak zorunda kaldilar ve yapilan karara gore ihtiyac sahiplerini 1100 tl sosyal yardim yapilacagini soylediler ama bana gore yapilan 1100 tl yardimin dahada yuksek olmasi kanaatindeyim cunku insanlar cok evde kaldiklari icin cokta siki ti cekiyorlar onlara biraz daha yuksek meblda yardim yapilsa daha iyi olur.
bozkurtt
Turkkye ve dünyada bu kadar zor dönemden geçerken devletimiz ellerinden gelen herşeyi yapıyorlar sosyal yardim yapiyorlar 1100 tl ihtiyaç sahiplerine veriyorlar biraz da olsa İnsanların sıkıntısını gjdericek allah razi olsun devletimizden
mrbapan
Baya bir inat ettim ihtiyacı olan başvursun dedim kendi kendime. Ama gün geldi bakıyorum benden çok geliri olanlar 2. Hatta 3. Kez başvurup alıyor. İyice kendimi keriz hissetmeye başladım bende başvurdum. Çıkmaz bize de ama nasip bakalım göreceğiz korona yardımı çıkıp çıkmayacağını.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun