elektrikli scooter düzenlemesi 

eski defterler
AKP Grup Başkanvekili Mehmet Muş, "Bugün Meclis Başkanlığı'na 39 maddelik Türkiye Çevre Ajansı'nın kurulmasını öneren yasa teklifimizi sunduk. Bu kanunla elektrikli bisiklet ve elektrikli scooterların kullanabilme yaşı 15 olarak belirlenmiş olacak. Yani 15 yaşından küçük olanlar bunları kullanamayacaklar” dedi.
blue raven
kaynak bulamadım ama geçenlerde okuduğum bir haberde taksiciler veryansın ediyordu bu martı ve türevleri aletler yollara çıktı bizim işler düştü diye. bu kanunun çıkmasını en çok onlar istiyor olmalılar.
ankit
Taksicilerde biraz kibar ve insaflı olmalı. Çok iyilerde var eyvallah özellikle bu bitaksi benzeri uygulamalarda puan verildiği için oradan taksi çağırdığınızda oldukça iyi oluyor şöförler. Ama bazısı kaba saba garip tipler oluyor. Birde işin trafik sorunu var İstanbul'da bu elektrikli scooter olayı bir nebzede olsa çare oluyor bence bu duruma.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun