elon musk bir günde en çok para kaybeden insan ünvanını kazandı

mavidis
Yüzde 21 düşüş ile son 10 yılın en sert düşüşüne sahne olan tesla hisseleri yüzünden elon musk, tek bir günde 16.3 milyar dolar kaybederek tarihin bir günde en çok para kaybeden insanı ünvanını kazandı. S&P 500 endeksine eklenmesi beklenirken eklenmemesi ve General Motors Corp. firmasının pikap üretimini düzenlemek ve genişletmek için kamyon üreticisi Nikola Corp.'tan 2 milyar dolarlık hisse alacağını açıklaması üzerine düşüş daha da sert yaşanmaya başladı.
kelekci
Dokunmaz ona ya, tamam büyük para ama adam zaten son dönemde katlıyordu servetini. Ufak bir geri dönüş oldu tekrar kazanır. Reklam yüzü iyi bir kere o yüzden adamda şovmen ışığı var, yatırımcıyı sürükler peşinden.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun