eşek sütü

blue raven
yıllardır özellikle akdeniz ülkelerinde anne sütüne alternatif olarak sunulan ve inek sütünden daha iyi olduğuna inanılarak tüketilen süt. sadece beslenme yönünden değil çeşitli hastalıklarra da iyi geldiğine inanılıyor. astımdan kansere kadar geniş bir haastalık yelpazesi bulunduğuna inanılan eşek sütü içerdiği maddeler bakımından kozmetik ürünlerin yapımında da kullanılıyor.
özellikle ilk 1 yıl lütfen anne sütünden başka bir şey içirtmeyin bebeklerinize..
daha fazla bilgi için
blockman
Valla 6 aydan sonra biz ne yersek başladı bebeğim. İlk 6 ay anne sütünün yanında suda verdik çay kaşığı ile arada. Bebeğin içi yanıyor resmen bence susuz kalınca. Arada keçi sütlü mama da verdik onda hile hurda ve hormon olmuyor diyor uzmanlar.

hoş geldiniz, bilgiler eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

yazar olun