euro 2020

celikci
Euro 2020 maçlarını izliyor musunuz arkadaşlar ilk maçta Türkiye berbat bir oyunla İtalya karşısında mağlup oldu diğer maçlarda bakıyorum ama ya ben sıkıldım ilk maçın ağırlığıyla yada gerçekten şöyle kıran kırana bol golü maçlar yok. vuruyorlar top dağlara taşlara gidiyor bugün İngiltere Hırvatistan maçı vardı Sterling bile vuruyor topu tribünlere gönderiyor. ilginç belki takımlarda ısınamamıştır sonraki turlarda gerçek futbolu bize gösterirler.
gurayko
Resmen ilk yarı sıfır turnuvası oldu.

Şu ana kadar oynanan 6 maçın 5'inin ilk yarısı berabere bitti. Bilemiyorum sadece bana mı tatsız geliyor ama hiç tadı tuzu yok bu turnuvanın.

Edit: 7 maçın 6'sının ilk yarıları berabere bitmiş, rekor.
mepola
İngiltere de ukraynayı 4 farkla geçerek yarı finale kaldı. Danimarka çekleri yendi ve ingiltere ile eşleşti. Sanırım buradan ingiltere çıkar. Diğer yarı finalde italya ispanya maçı var. Hiç belli olmaz ama italya yenilmezlik serisini sürdürüyor ve çok istiyor sanki diğer takımlara göre. Şu turnuvayı fransa alır diyordum ama onlar gidince italya favori geliyor gözüme. Sizce kim alır kupayı arkadaşlar?
blackpanther
Bence danimarka bir sürprize imza atabilir. Bu ülke yıllar önce turnuvaya son anda katılıp şampiyon olmuştu hayta sahilden gelen şampiyon diye manşetler atılmıştı galiba çünkü futbolcular tatillerini bırakıp gelmişlerdi turnuvaya. Bakalım yapabilecekler mi ikinci kez favori olmadan şampiyon olabilmeyi. Çeyrek finallere geldik artık herşey olabilir.
ahmetbeyler
Bugün İtalya ile İngiltere final maçında karşılaştı. Maç güzel kıran kırana bir mücadele izliyoruz. Keyifli iyi futbol izlemek. Spor zaten başlı başına saygı hakediyor. İngiltere 1 gol ile önde. Bakalım izleyelim görelim.
celikci
1-1 oldu sanki italyanlar daha çok istiyor kupayı. Maç penaltılara kalacak gibi bir his var içimde ama her an herşey olabilir italya ingiltere euro 2020 finalinde. Benim için ikiside fark etmez fair play ve güzel futbol olsun yeter. Ben kupaya kupa demem kupa benim olmadıkça 🥲 şurada a milli takımı görmeyi hayal ederken turnuvanın en kötü takımıyız.
suluman
Uzatma geldi 90+6 da ingiltere atağa çıkarken italya dan chielllini çok taktik bir faul ile rakibini formasından çekti yapıştırdı yere. Sarı kart gördü tabi ama sarı kartıda göreceksen böyle göreceksin belki o hareket italya'nın normal sürede son dakika golü yemesini engelledi.
gundem


Sahaya seyirci girince ne güldüm ya. Demekki sadece böyle salakça şeyler bizim güzel ülkemizde olmuyor. Hoş giren türk mü acaba diye aklıma gelmedi değil ama bu tip pek benzemiyor bizden değil herhalde 😇

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun