euro 9 tl'nin altına düştü

divagar
10 tl barajını açması ile ülkece sinirlerimizi zıplatan euro kuru görev değişiklikleri sonrasında tekrar 9 tl'nin altına düştü. Şuan ciddi bir direnç var o noktada bir düşüp bir çıkıyor 9 rakamının üstüne ama umudum aşağı yönlü sert bir şekilde kırması. Bu ülke için çok felaket rakamlar bu kurlar.
dumanay
Tekrar 9.09'larda geziyor. Umarım bu haftasonu geçecek ama yeni hafrada düşüş trendi devam eder. İstifalar bence esas sebeb. Zaten beklenti vardı piyasada istifa gelirse düşüş olur diye. Önemli olan bu beklentinin miktarı. Bence biraz daha aşağı kırabilir. Sonrası ama muallak tekrar 10 TL'leri devirebilir yıl sonuna kadar. Şuan geçici bir tepki yüzünden düşüyor benim fikrim. Tabi uzman değilim yatırım tavsiyesi değildir arkadaşlar :)

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun