exxen'in bayramda ücretsiz olması

mrbapan
Exxen yani Acun'un online platformu bayramda ücretsiz olacakmış. Zaten içinde izlenecek film ve dizi sayısı bana göre oldukça az… Bayramda artık doya doya izleriz bir daha da bilmiyorum exxen almaya ihtiyaç duyar mıyız ama, şu tam kapanma sırasında bayram günlerinde güzel bir hamle oldu teşekkürler Acun abi.
celikci
Benim aklıma ilk olarak Şeref bey dizisi geliyor. Haluk bilgilerin oynadığı diziyi her zaman izlerim. Tolga Çevik tarafından yapılan talkshow oda İzmir bak şimdi. Bayramda gerçekten çok şık bir hareket oldu bence de. Başka öneriler varsa lütfen paylaşın arkadaşlar hakkını verelim bayram boyunca platformun.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun