eylül

huzunlumatmazel
Her eylül yeni bir başlangıçtır. Sadece sararıp dökülenlerin yapraklar olduğu, üzüntülerden ve kederlerden arındığımız yeni hayallere, yeni umutlara koştuğumuz bir ay olması dileğiyle..
Hoş geldin Eylül...
#Eylül
danisman
Eylül, sonbahar mevsiminin ilk ayi. Sonbahar mevsimi, kimimiz için, kuruyup dökülmeye başlayan rengarenk yapraklarıyla eşsiz manzaralar yaratan ve yeni başlangıçlar anlamına gelen ağaçtaki soyunma ve yaprak dökülmeleri, umut kaynagiyken. Kimimiz için de hazan ve ayrılıkların simgesi olarak ağaçlardaki yaprakların sararıp dökülmesi ve ölmesi ise insanlarin duygu durumu üzerindeki olumsuz etkilerinin anlamıdır. Evet, herkes bakar ama ne şekilde gördüğü herkeste farklı olur.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun