fedai öğretmen

yakuko
Fedai öğretmen bugün kılıçtaroğlu'nun paylaşımı ile öğrendiğim ve üzüldüğüm olaydır. Gencecik öğretmen atanamadığı için inşaatta çalışırken elektrik akımına kapılarak elektrik akımına kapılmış. Ruhu şad olsun rahmetlinin çok üzücü. Ölümün hepsi üzücü ama habersizi daha da acı oluyor Allah affetsin.
blockman
Atanamayan öğretmenler sorunu bu ülkenin kanayan sorunu. Her yıl gencecik körpe öğretmenler yaşamına ya son veriyor ya da bu tür kazalar ile bize veda ediyorlar. Çok acı çok. Allah rahmet eylesin öğretmenim hakedemedi bu ülke seni ve senin gibi eğitimcileri.
danisman
Ne yazık ki güzelim ülkemde bir yerlere gelebilmek için canını dişine takıp didiniyoruz. Ama ne yazık ki yine de umduğumuzu bulamıyoruz. Artık ummaktan vazgeçtim, ne bulursak aşamasındayız ne yazık ki... Evet ölümün her türlüsü acı. Ama vakitsiz gelen ölümler daha da acı:(((((
Giden can olunca sözlerin bittiği yerdir bana göre. Ruhun Şad olsun Fedai Öğretmen:(((((

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun