filtre kahve

tatlimandalina
Filtre kahvenin Türkiye'de daha yeni yeni tercih edildiğini düşünenlerdenim. Lezzetli tadı ve keskin bir kokusu var bı ekspresso kadar sert değil ama tatlı bir yiyecekle enfes gidiyor. İçmeyenler varsa öneriyorum.

tekin
Filtre kahve hockimsenin vazgecemeyecegi bir kahve cesididir insanlarin birbirily dosluklarini is arkadasliklarini aile saadetini pekistirmek icin surekli oturup ictikleri bir kahve cesididir kimi zaman uzgun oldugu zaman bile insana iyi gelen bir kahvedir
cansin
#filtre kahve çoğunluk severek içiyor ama benlik değil sanırım çok acı oysa ben şekerli kahve içerim. Çikolata olsa bile yanında içemem sanırım. Cappuccino en sevdiğim her şekilde güzel gidiyor.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun