formula 1 yeniden istanbul'da

eski defterler
Türkiye'nin Formula 1 hasreti sona eriyor ve İstanbul Park yeniden Formula 1'e kavuşuyor. Yapılan açıklamaya göre 13-15 Kasım 2020 tarihlerinde Formula 1 yarışları İstanbul'da yapılacak. İstanbul Park'ta ilk kez 2005'te gerçekleştirilen Formula 1, ülkemizde 2005 – 2011 yılları arasında düzenlendi. Formula 1 yarışları, 9 yıl aradan sonra Türkiye'de tekrar yapılacak.
mepola
Son dönemde ülkemizdeki spor faaliyetleri arasındaki en güzel gelişme. Şampiyonlar ligi finali de seneye İstanbul'da olacak bir aksilik olmazsa. Hatta bu seneydi ama ülkemizin başvurusu ile seneye ertelendi koronavirüs sebebiyle. Formula 1 için turist bu sene gelmez belki ama ülke prestiji için bile bence harika.
divagar
Motor sporları tutkunu olarak habere çok sevindim. Uzun yıllardır parkurumuz etkinlik dışıydı fakat geri döndü. Fazlasıyla rağbet göreceğini düşünüyorum. Bence bu gelişmeyle sportif etkinliklerdeki aktivitemiz artacak.
blockman
Adam o kadar laf etti hatta tuzla belediye başkanı ile atışma yaşandı sosyal medyadan şimdi birinci oldu. Bizimkiler sporcular bahane üretiyor diyordu ama hamilton kapak etmiş oldu birinci gelerek. Şampiyonluğunu da Türkiye'de ilan etmesi güzel. schumacher'İ yakaladı şampiyonlukta.
celikci


Takvim açıklanmış arkadaşlar türkiye yeniden var çok şükür. Pandemi de bitse keşke şu aşılanma süreci ile birlikte. Ülke tanıtımı açısından oldukça faydalı ve ülkeye güzel döviz getiren bir etkinlik. Esnafın bile yüzü güler gelecek binlerce turist ile şahsi fikrim. Aklıma zamanındaki milan Liverpool finali geliyor taksim esnafı iyi para kaldırmıştı ey gidi günler.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun