fox tv'den ayrılan fatih portakal youtube kanalı açtı

mavidis
Youtuber olarak çok daha fazla kazanabilir belki ve daha özgür yayın yapabilir. Ama kanalını da kapatırlar mı bilmiyorum. Ana haber yasağı geliyorsa youtube kanalı da her an patlayabilir. Kısa sürede takipçileri çığ gibi artar her açtığı yeni kanalda gerçi, adamı baya takip eden var. Kendine has üslubu var o açıdan sevdiğimiz bir abimiz.
eski defterler
birkaç yayınını izledim, örneğin, pazarda gezerken genellikle pazarcılardan istediği yanıtları da alamadı sanırım. Haber bültenindeki gibi stüdyoda yalnız değildir, karşısında birebir insanlarla farklı bir mecrada youtuber habercilik sanırım biraz daha zorlu olacaktır. aklıma gelen ise habercilik farklı olsa da devam ediyor ise Fox haberden neden acaba ayrıldı?
terabap
Fox haberden mecbur kalarak ayrıldı bence keza çok büyük tazminat davaları ile karşı karşıya cumhurbaşkanına hakaretten. Ama o düzeyde adamın gideri de çoktur. Mecbur para lazım. Başka kanal alamaz ana haber bültenine imkanı yok. Yapabileceği tek işi yapıyor bence. Bende takip ediyorum kendisini adamın karizması var şimdi hakkını yemeyelim sivri dilli olmasının yanında.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun