futbol

blue raven
aşk güzel bir histir. spor sevgi, dostluk ve hoşgörü kazandırır insana ayrıca dinçlik, kuvvet ve uzun yaşam verir. ikisini birleştirir bir uğraş edinirsen mesleğin olur ekmek kazandırır. ama bunun haricinde başka para kazanma yolları ararsan sporun içinde bu bağımlılık olur, felaket olur, evinin dirlik ve düzeni kalmaz sonun olur.
kurtulmak için soran olursa: www.yesilay.org.tr
dinleyici
Futbol sadece spor değildir bence Futbol dostluktur rekabettir hırstır azimdir beraberliktir takım çalışmasıdır Futbol bence sadece spor denilerek geçilecek birşey değil Futbol benim hayatım.
blink61
Futbol bazılarına göre bir top ve bu topun peşinde koşan 22 çılgın adam fakat futbol dünya çapında yaygın bir spor dalıdır Türkiye'de ise futbol insanları birbirine düşüren aynı halktan iki kişiyi birbirine çok rahat düşüren bir sistemdir futbol ama bunların çoğu türkiye için geçerli asıl amaç eğlence ve şov olmalı farklı takımlar tutan iki insan birbirine düşman olmadan eğlenebilir gerçek taraftarlar bunu yapmalı maç olduğu akşamlar ise evde dizi, maç kavgası olur bu genelleşmiş birşey gibi ama kızlar pek anlamaz

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun