geçmişin üzerine sünger çekmek

farmasiyen
Çoğu kişinin yapmak istediği fakat başaramadığı eylemlerden biri. Özellikle terkedilenler, aldatılanlar veya sevgilisinden herhangi bir sebeple ayrılanlar buna çok ihtiyaç duyar. Unutarak yoluna devam etmek ve yeni aşklara yelken açmak ister. Fakat bu, öyle kolay olmaz. Bir de insanlar ihaneti, herhangi bir yanlışı affetmez. Affedecek olsa bile bu zaman alır. Geçmişin üzerine sünger çekip hiçbir şey olmamış gibi yeniden başlamak zordur. Gurur buna engel olur. Hem geçmişin üzerine sünger çekmek onu kamufle etmektir, yok etmek değildir. Her an gün yüzüne çıkıp hayatınızı değiştirebilir.
bu başlıktaki tüm girileri gör

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun