gençlerimize sahip çıkamadık

dumanay
Bence hep vardı bu durum. Dünyadaki insanların çoğu daha iyi şartlarda yaşamak için ülke değiştirmek istiyor. Amerika'da yaşayanların bir kısmı da avrupada yaşamak istiyor bence. Bazı ülkeler bizden daha refah içerisinde olabilir ama bizim ülkemizde birçok ülkeden daha refahlı.
mervegms
Bence de bu her dönem devam edecek. Milli eğitim bakanımız bu durumları gizlemeye çalışsa da artık gençler de durumun farkında. İnsanlar Türkiye'de bulamadığı o durumu yurt dışında bulmaya çalışıyor. Bizim ülkemiz diğer ülkelere göre biraz geride olabilir. Ama bunu düzeltmek bence bizim elimizde. Biz bilinçli gençler olarak bu durumu düzeltebiliriz. Teşekkürler.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun