gülay

birsinema
Trt müzik kanalında şuan zevkle dinlediğim sanatçı. Acaip güzel sesi var ya. Dolu dolu bır müzik ziyafeti çektiriyor. Özellikle takvimlerden haberin yok mu şarkısı şahane. Geçiyor yıllar deyisine ayrıca hastayım.

celikci
Bu tarz şarkılar rakı sofrasında falan güzel gidiyor hüzünlü hüzünlü ama yorgun geçen bir günün sonunda trt müzikte çalıyor ya ayar oluyorum ben şahsen 😇 yahu yormayan dinledirici birkaç şarkı olsa fena mı olur. Nerede o eski Türk sanat musikisi parçaları, yeni bir sanat güneşi gelmeyecek mi ! Şaka bir yana sesi güzeldir ablamızın ama dediğim gibi tarzını sevmiyorum her zaman.
ugat
trt müzik kanalında şuan zevkle dinlediğim sanatçı. acaip güzel sesi var ya. dolu dolu bır müzik ziyafeti çektiriyor. özellikle takvimlerden haberin yok mu şarkısı şahane. geçiyor yıllar deyisine ayrıca hastayım.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol