halk sokağa çıkma yasağı istiyor

oyseon
ADAMOR tarafından yapılan araştırma sonuçlarına göre halkın yüzde 55'lik kısmı koronavirüs ile mücadele edebilmek adına tekrar sokağa çıkma yasağı gelmesi gerektiğini söylemiş. Sanırım çalışanların çoğu yasak taraftarı. Tabi sağlığın şakası olmaz. Siz ne düşünüyorsunuz arkadaşlar yasak gelmeli mi? Benimde çevremde çok fazla vaka olmaya başladı bugün aynı ortamda çalıştığım arkadaş öğleden sonra eve gitti test sonucu pozitif çıkmış şimdi karantinada. Bence yasak gelse iyi olabilir şu kritik kırılım günlerinde.
eski defterler
Kısıtlamalar gelmez ise çok daha fazla artması muhtemeldir, halen hasta sayısına ek olarak resmi vaka sayıları bekleniyor ki tüm Avrupa şu anda daha sonbahar olmasına karşılık tekrar kısıtlamalara başladı. Okulların ise tekrar kapatılması gerekebilir, maskesini değiş-tokuş eden küçük öğrenciler, maske hiç takmayan büyükler olduğu sürece bu süreç maalesef çok daha uzayacak gibi görünüyor.

hoş geldiniz, sefalar getirdiniz!


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun