hayallere ulaşmak

subham
En büyük hayalim öldükten sonra arkamda güzel bir isim bırakabilmek. Bunu başarabilmek hiç ölmemekten daha iyi bence. Zaten hedefini, hayallerini elde etmiş başarıya ulaşmış bir insana ölüm bile ancak uzun bir günden sonraki uyku gibi gelir.
acikelli
Ben hayallerin bitebileceğini düşünmüyorum. Hayaller insanın son nefesine kadar devam eder. Hayaller bazen kısa vadeli bazen uzun vadeli olur ki benim hem kısa hem uzun planlı bir çok hayalim var. Bunlar benim hayat enerjim ve hatta yaşam sebebim.
cordelia
hayal kurmak dünyadaki en güzel şey benim için. artık normal hayatta mutlu olmak o kadar imkansız bir hal aldı ki tüm gerçeklerden kaçmak için tek çare hayal kurmak bana göre. hele bir de o kurduğunuz hayal gerçek olursa daha ne olsun?

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun