heath ledger

blue raven
batman çizgi roman serilerinin içinde kötü karakter olarak karşımıza çıkan joker karakterini kara şövalye filminde canlandırarak en iyi yardımcı oyuncu dalında oscar kazanmış fakat ödülü almadan iki ay kadar önce hayatını kaybetmiş aktör. filmdeki oyunculuğu o kadar iyiydi ki karakter olarak batmanın önüne geçmiş replikleri herkesin ağzında dolaşmış, posterleri tişörtlere basılmıştı.
suluman
Adam filmdeki harika oyunculuğunun hemen ardından rahmetli olunca yani bilinirliğinin had safhada olduğu bir dönemde aramızdan ayrılınca çok üzünüldü. Mekanın cennet olsun reis. Bir sen birde spartakus'ün ilk sezonlarında izlediğimiz Andy Whitfield kanserden ölünce çok üzülmüştüm. Liam McIntyre da usta oyunculuğu ile kalan sezonlarda spartakus rolünü canlandırdı. Rolün hakkını verdi ama gözlerimiz hep aradı andy'yi.

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol