ibo show tekrar başlıyor

dumanay


Ünlü şarkıcı İbrahim Tatlıses geçirdiği silahlı saldırıdan sonra uzun süre gözlerden uzak kalmıştı. 9 Yıllık aradan sonra yenilenen formatı ile star tv'de yayımlanacak olan ibo show programıyla çok yakında seyirciyle buluşacakmış. İlk programın reyting rekoru kıracağı tahmin ediliyor.
acikelli
Vay be efsaneye bak sen demek geri dönüyor. Eski bölümlerini izlemezdim fazla ama sadece meraktan bile ilk bölüm izlenir bence de rekor kırması lazım. Zaten millet eve kapalı pandemi var, tv başında olanların sayısı yüksek. Yakışır İbo'ya =)
blockman
İbo show yalnız bana mı antipatik geliyor. Programa gelen herkes İbrahim Tatlıses'e sürekli övgüler yağdırıyor.Bazi konuklar ise zorla oturtulmuş gibi. Çok usta sanatçılar program konuğu olmasına rağmen nedense tam bir müzik.ziyafeti sunulamiyor izleyiciye.

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol