inek ve atların kanını emerek öldüren sivrisinek sürüleri ortaya çıktı

eski defterler
ABD'de kasırgadan etkilenen bölgelerde çiftlik hayvanlarını ısırarak öldürecek büyüklükte sivrisinek sürüleri ortaya çıktı. Sineklerin şimdiye kadar 300 ila 400 büyükbaşı ve iki atı öldürdüğü bildirildi.
blockman
Kasırgalar ve yangınlar doğal hayatı etkiliyor. Normal yaşam yerlerinden sürülen hayvanlar başka bölgelere adapte olacaklar ve bu tarz haberler duyacağız demekki daha çok. 2020 gerçekten felaketler yılı oldu tüm dünyada bende inanıyorum artık.
mrbapan
Daha neler göreceğiz bakalım. Ufacık sine koca büyükbaş hayvanları ve atları telef etmiş acaba insanlara zararı var mıdır. Dna kodlarına göre insan farklı olduğundan etki etmeyebilir ama birde ediyorsa o zaman tam anlamıyla yandık yani. Korona zaten başımızda büyük bir dert birde bunlar eksikti.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun