instagram çekilişleri

yakuko
Aşırı merakla beklediğim hadise. Yapılması gereken genelde sayfayı takip ardından beğeni bazen son 3 4 gönderiyi beğenme ve etiketleyebildiğin kadar arkadaş etiketleme. Güzel hediyeler çıkıyor önceden iPhone çekilişlerine katılan ben artık yün ip şarküteriye kadar düştüm. Bir keresinde boya çıkmıştı baya sevinmiştim.
acikelli
Yahu nasıl oluyor bu Instagram çekilişleri. Neye göre yani. Bir arkadaşım var iPhone 11 ve birçok bebek kıyafeti bebek eşyası çekilişini kazandı. Benim millet etiketlemekten parmağım yoruldu hala hiçbir şey çıktığı yok. Üzülüyorum vallahi bazen milletin şanssızı ben miyim diye.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun