iran'ın nükleer silah üretmesi halinde

eski defterler
Joe Biden: "İran'ın nükleer silah üretmesi halinde bu durum, Suudlar, Türkiye ve Mısır üzerinde kendi nükleer silahlarına sahip olma baskısı oluşturacaktır." "İstediğimiz son lanet şey, dünyanın o bölgesinde nükleer bir silahlanmanın olması."
blue raven
İsrail'in terörle mücadele birimi Yamam, bir açıklama yaptı. Yamam, İran'ın İsrail'in ülke dışındaki diplomatik temsilciliklerine bir saldırı hazırlığında olduğunu iddia etti. “İran, Gürcistan, Azerbaycan, Türkiye, Birleşik Arap Emirlikleri ve Bahreyn gibi yakın çevredeki ülkelerde bulunan temsilcilik ya da tesislerimize saldırabilir” uyarısında bulunuldu.

kaynak...

hoş geldiniz, bilgiler eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

yazar olun