joe biden

incio


Joseph Robinette yani bildiğimiz adıyla “Joe” Biden Jr., amerika Birleşik Devletler'in görev alan 46. başkanı oldu. Tabiki seçildiği ülkenin vatandaşı yani Amerikalıdır. politikacı daha öncesinde eski avukattır. Demokrat Parti'nin bir üyesi olan Biden, 2009-2017 arası Birleşik Devletler'in 47. başkan yardımcılığı görevinde yer almıştır, 1973-2009 arasında ise Delaware'den Senatörlük yapmıştır.
helldorado
Ayıdan post amerikadan dost olmaz. İster trump olsun ister biden farketmez ülkemiz için hepsi aynı. Obama da bence aynı halttı ama amerika onu dünyaya kendini sempatik ve sözde hoşgörülü göstermek için gösterdi. Amerikayı yönetenler tek başkanlar değil arka planda aileler var rockfeller gibi aileler.

hoş geldiniz, bilginizle eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar ol