kabus korona

acikelli
Peki kabus olan ne? Bence tam olarak cahil insanlar. Hala anlamadıkları şeyler var. Mesela korona olmaları ayıp gibi davranıyorlar. Bildirim yapmadan takılıyorlar burun ceke çeke. Hepimizi tehlikeye atmaktan kaçınmayan bu insanlar yüzünden halimiz harap.
yakuko


Tam kapanma olabilir söylentileri var koronavirüs vakaları inanılmaz derecede arttı. Çoğu ülke tam kapanmaya gitti. Hastanelerin doluluk oranı artık kritik düzeye geldiyse o zaman beklemenin faydası yok. Vaziyet ortada. Sonuçta insan sağlığı bu, kumar oynanacak birşey değil.
morro
Korona 1 senedir hayatımızda ne kadar garip ki bunada alıştık insan herşeye alışıyor zamanla hey gidi daha 1 sene önce bu korona ne derken şimdi onla mücadele ediyoruz

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun