kar yağışı

mepola
Marmara bölgesinde etkili olan kar yağışı Kocaelide kendini iyice hissettirdi. Malesef bir çok ağaç ağırlığa dayanamadı. Otobüs gidiş gelişleri aksadı. Kar kalınlığı 30 santimi buldu. Karın keyfini tabiki çocuklar çıkardi. Ama umarım kazasız belasız kalkar kar.
mrbapan
Kar yağışında son demleri yaşıyoruz sanırım kar inceden yağsada arabaların üzerlerine falan bakıyorumda seviyesi düşüyor gittikçe. Yinede kar yağışına doyduk diyebilirim uzun zamandır böyle kar yağışı olmamıştı mutlu olduk ailecek.
acikelli
Doğuda ciddi kar çalışmaları var özellikle Ağrı Kars teslim olmuş vaziyette. Araba kurtarmak güç bir hal almış durumda. Allah herkesi korusun esirgesin doğal afet gibi birşey.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com / +908503022238

hemen yazar olun