kılıçlı kalkanlı diziler

birsinema
The last kingdom 4. Sezon final bölümünü bugün izleyeceğim kısmetse. Bu tarz kılıçlı kalkanlı tarihi dizi önerileriniz varsa yazın lütfen arkadaşlar. Yeni dizi arayışındayım. Spartakus ve vikings serisini izledim. Game of thrones, cursed, the witcher izledim. Bu tatlarda diziler varsa izlemelik süper olur.
oteero
The rome isimli bir dizi vardı çok da eski değil spartakus benzeri 2 sezonluk bir dizi izlemenizi öneririm. Maymun kralın yeni efsaneleri var netflixte oda fena değil. Daha çok fantastik ögeler var ama hikayeyi sevdim ben. Çerezlik dizi birde bölümler 25 dakika ortalama.
divagar
Bir tarih tutkunu olarak tarihi dizileri de çok seviyorum. Fantastik ögeler barındıranlar da güzel ama olmaması tercih sebebi benim için. Vikings tarzı olabilir, the last kingdom savaş sahneleri de güzeldi. Şuan netflix izlenecekler listemde marco polo, knightfall, thieves of the wood ve frontier dizileri var bakalım içlerinde güzel çıkanlar olursa entry imi güncellerim :) Birde netflix filmi the king var listemde oda güzele benziyordu fragmanda ilk fırsatta izleyeceğim.

neden halen bekliyorsunuz?


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

üye olun