kitap okuyun

celikci
Kıtap okumak bir zevktir. Onun için boş vakit beklenmemeli vakit özellikle yaratılmalı. Mekan olarak özel alanlar belirlenebilir. Zevkimize ya da ilgi alanımıza göre kitaplar satın almalıyız tabi ki orjinalini.Emeğe saygı göstermeliyiz bu vesile ile.
blockman
Eskiden çok okurdum ya ayda bir kitap garantim vardı. Şu netflix çıktı benim kitap okuma işim bitti. Günde 15 dakika vaktim varsa bir diziyi izliyorum sonra netflix sağolsun kaldığım yeri unutmuyor yarında öyle diye diye 3 günde 1 bölüm dizi izliyorum yinede kitap okumuyorum maalesef...
hilal
Evet. Zaman değiştikçe ilgi alanlarimiz zevklerimiz rahatlama araclarimizda değişiyor. Bundan sonraki icatlarda bugunlerde hayatımızda olan aliskanliklari degistirecektir.

hoş geldiniz, bilgiler eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? e-posta: sozluk@eskidefterler.com

yazar olun