kripto para piyasası

danisman
Kripto para piyasası allak bullak. Milyonların durumunu ilgilendiren habere göre, 500 milyar dolar buhar olup uçtu. Dolayısıyla para yatiran herkes ateş üstünde. Bitcoin %22 lik bir düşüşle ilk kez 42 bin doları gördü. Düşüşün nedeni olarak da FED'in varlık alımı azaltimina gitmesi ve ABD'deki kripto para şirket yöneticilerinin ifadeye çağrılması olarak öne sürüldü. Kumardan kimse şimdiye kadar zengin olmamış. Ayrıca büyük günahlardan. O yüzden bir kardeş tafsiyesi benden size, harama bulaşmamak adına, kaynağı belli olmayan para kazanma oyunlarına girişmeyin. Yazık günah, şimdiki gibi elinizdekinden de olursunuz Allah korusun.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun