küçük asiye

danisman
Pitbull saldırısında yaralanan Asiye hakkında, doktorundan açıklama: "Kafasında saçlı doku yok. Onarmaya çalışacağız ama öncesinde köpekler çene kemiği ve yüz sinirlerine tahribat vermiş. Gözü korumamız, ağzının simetrisini sağlamamız gerekiyor." Allah'ım Asiye'ye acil şifalar; pitbull sahiplerine de akıl fikir versin. Ne diyeyim, ufacık çocuk şimdi yarım yamalak hayata tutunmaya çalışacak bu adaletsiz dünyada. Bu durumdaki bir insan ha olmuş ha kalmış ne farkeder ki artık? Kim bilir dünyasında neler kopuyor ama biz görmüyor ve duymuyoruz. Kaldı ki kız cağizin hayatta kalma şansını bile bilmiyoruz. Allah'ım acil şifalar versin İnsaAllah.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun