kürşat ayvatoğlu

ahmetbeyler
Eski Ak parti merkez personeli olan Kürşat Ayvatoğlu yapılan inceleme sonucu adlı kontrol kararı ile serbest bırakıldı. İlginç olan kokoin kullandığını sonuna kadar inkar etmesi hatta ve hatta pudra şekeri kokladığını iddia etmesi idi. Bu bey arkadaşları ile sanki kokoin içiyormuş gibi yapmış halbuki şaka yapmış pudra şekeri çekmiş burnuna.
blockman
Dün pudra şekeri çektiğini iddia eden Kürşat Ayvatoğlu yeniden gözaltina alındı. Sosyal medyadaki görüntülerin kendisine bir şantaj olduğunu ifade eden Ayvatoğlu çeken kişinin iş ortağı olduğunu da sözlerine ekledi.
kubat
, uyuşturucu madde kullandığı için gözaltına alınan, ifadesi alındıktan sonra serbest bırakılan ve bugün bir kez daha gözaltına alınan Kürşat Ayvatoğlu'nun dönem dönem kokain kullandığı, arkadaşlarına satın alıp temin ettiği yönünde bulgulara oldugunu ve bunu pudra olara adlandirdi gercekten cok yazik bir milletvekili bunu nasil yapar.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun