la casa de papel 5. sezon

birsinema


Netflix la casa de papel isimli fenomen ispanyol dizimizin 5. Sezon çekimlerinin tamamlandığını duyurdu. Çok şükür şu pandemi günlerinde güzel bir yapım geliyor. Sinema sektörünün de hızı kesildi arada gelen güzel yapımlara hasret kaldık.
yakuko
Hemde çok hasret kaldık. Ben çok dizi izlemeyi seven biri olmadığım halde la casa de papel çok severek izlediğim bir dizi oldu. Aslında kafa yakıyor bazen ama genede izleniyor valla. O gün kesinlikle heyecanlanır oluyorum. Ne olcak ne bitcek diye. Türk dizileri içinde de kaliteli olanlar elbette var ama onların sonunu kestiriyorsun bunları biraz zor.
mepola
Ben böyle düşünmüyorum. Ülkemizde de kaliteli dizi ve filmler var. Mesela Çağan Irmak çok iyi yapıyor bu işi keza Mustafa Uslu. Daha bir çok örnek verilebilir. Ama benimde Netflix dizileri arasında la case hayranı olduğum doğru.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: sozluk@eskidefterler.com

hemen yazar olun