m1 max 16 inc'in 40.000 tl olması

ahmetbeyler
Yeni airpods da tanıtılmış 179 dolar ama ülkemizde kaç bin tl olacak çok merak ediyorum. Artık elektronik eşya alanlara gıpta edeceğimiz dönemler geliyor amerikan mallarına el değmiyor. İnşallah dövizdeki artış geldiği gibi gider güzel ülkemin ekonomisi toplar kendini. Çok çalışmalıyız ülkecek.


blackpanther
tüh ya ben de daha yeni fiyatları düştü diye 2. modelini almıştım apple'ın. 3 çıkacağı için fiyatlar düşmüş biraz daha beklesek belki daha da aşağı fiyatlar alabilirdim. bir de 11:11 indirimleri geliyordu keşke onları bekleseydim zaten bunu düşünüyordum bir de bu haberle hepten pişman oldum. elektronik eşya da pek acele etmemek lazım sanırım her indirme atlamayacaksın yeni modelin çıkmasını bekleyip öyle almak daha mantıklı.

hoş geldiniz, bilginizle fikirler ve eleştiriler getirdiniz.


eski defterler ile zamanda yolculuk açılıyor. dün, bugün, yarın ve sonsuza değin el değmemiş konularda deneyim ve düşüncelerinizi açıkça paylaşabildiğimiz kronolojik bilgilik, hayata dair ne varsa aklınızdakilere 7/24 tercüman olacak etik çerçevede bir topluluğuz.
üyemiz olarak, zaman makinesi eski defterler'e siz de özgürce yazılar yazmak ve yönetimine katılmak ister misiniz? iletişim: [email protected]

hemen yazar olun